Brinno - kamery do tworzenia filmów time-lapse

Brinno - kamery  do tworzenia filmów time-lapse

Brinno specjalizuje się w produkcji kamer do tworzenia filmów time-lapse, wyposażonych w autorskie oprogramowanie, dzięki któremu tworzenie filmów poklatkowych ma stać się bardzo proste i przyjazne dla każdego.

Jeszcze do niedawna technika time lapse wymagała sporej wiedzy, umiejętności zaawansowanej obsługi nie tylko aparatów, lecz również odpowiednich programów oraz mnóstwa czasu. Nie należała też do najtańszych, biorąc pod uwagę zużywanie się migawek w aparatach, wykonujących nieraz tysiące zdjęć do kilkuminutowego filmu poklatkowego.


Spółka Brinno, jako jedna z pierwszych na rynku, wykorzystała rozwój i coraz większą popularność fotografii poklatkowej. Opracowała rozwiązania sprzętowe i autorskie oprogramowanie, które połączyła w jedno urządzenie – kamery Brinno. Od 2009 roku, kiedy to urządzenia pojawiły się na rynku po raz pierwszy, Brinno zdobywa coraz większą popularność nie tylko wśród entuzjastów fotografii i filmu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem