Budżetowy Fujifilm FinePix L55

Budżetowy Fujifilm FinePix L55

Fujifilm pokazał kolejny z serii budżetowych kompaktów - FinePix L55. Model ten wyposażony został w 12-megapikselowy sensor i obiektyw z trzykrotnym zoomem optycznym.


Fujifilm FinePix L55 dostępny będzie w cenie mniej więcej 50 funtów szterlingów, czyli około 250 złotych. Za tę kwotę otrzymujemy możliwość wyboru jednego z sześciu kolorów (biały, czerwony, fioletowy, czarny, niebieski i różowy), 12-megapikselową matrycę CCD o przekątnej 1/2.33 cala i obiektyw o ekwiwalencie ogniskowych 38-114 milimetrów (jasnosć f/3.9-5.9). Jest to zatem aparat skierowany wyłącznie do amatorów, osób, które potrzebują jak najtańszego kompaktu i którym nie przeszkadza brak szerokiego kąta.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem