Cactus RF60X – niewielka lampa błyskowa o dużych możliwościach

Cactus RF60X – niewielka lampa błyskowa o dużych możliwościach

Jeżeli poszukujecie dobrego i niedrogiego flesza, a przy tym nie odstrasza was perspektywa manualnego ustawiania parametrów błysku, to powinniście zwrócić uwagę na najnowszy produkt azjatyckiej firmy Cactus. Jest to całkiem silna, kompaktowa lampa błyskowa wyposażona we wbudowany moduł łączności radiowej i wiele innych przydatnych funkcji, a przy tym kompatybilna ze znaczną liczbą popularnych systemów.


Cactus to mało znany w Polsce, ale popularny w Zachodniej Europie i za oceanem niezależny producent oświetlenia błyskowego – kompaktowych fleszy, wyzwalaczy i akcesoriów. Najnowszy produkt tej marki to lampa błyskowa oznaczona symbolem RF60X o mocy wyrażanej liczbą przewodnią 56 (liczony przy czułości 100 ISO i ogniskowej 105 mm). Jej głowica wyposażona została w mechanizm zoom zapewniający pokrycie pola widzenia z zakresu 24-105 mm. Ponadto do mocnych stron prezentowanej lampy należeć mają wydajny tryb HSS, możliwość emisji błysku stroboskopowego oraz wbudowany sterownik radiowy o zasięgu 100 m kompatybilny z firmowymi wyzwalaczami V6 i V6 II.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem