Czy Canon 1DX Mark III pozwoli na nagrywanie 4K bez przycinania i 6K RAW?

Czy Canon 1DX Mark III pozwoli na nagrywanie 4K bez przycinania i 6K RAW?

Nadchodzący 2020 rok jak narazie stoi pod znakiem premier flagowych modeli. W szczególności dotyczy to Canona i Nikona, które zamierzają zaprezentować światu najbardziej zaawansowane modele swoich lustrzanek - 1DX Mark III i D6. Jak narazie producenci Ci nie są zbyt hojni w dzieleniu się informacjami na temat swoich najnowszych dzieł, ale z nieoficjalnych źródeł można już się dowiedzieć kilka ciekawych kwestii.


Portal Canon Rumours donosi, iż według jego źródła, Canon utrzymuje w tajemnicy dwie najciekawsze nowości w swoim modelu 1DX Mark III. Są to obsługa formatu 4K bez przycinania z systemem Dual Pixel AF i możliwość nagrywania filmów 6K RAW przez HDMI. Według informatorów Canon Rumorus informacje na ten temat mają być oficjalnie utrzymywane w tajemnicy aż do dnia premiery flagowej lustrzanki.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem