Canon 70D – niespodziewany lecz oczekiwany upgrade

Canon 70D – niespodziewany lecz oczekiwany upgrade

Canon 70D adresowany do bardziej zaawansowanych amatorów został zademonstrowany światu dość niespodziewanie. Nowość kontynuuje rozwiązania funkcjonalne i techniczne zapoczątkowane w modelu EOS 60D, a jednocześnie wprowadza kilka udoskonaleń, które od tego czasu pojawiły się w lustrzankach tego producenta. Trudno uznać jednak te nowości za specjalnie przełomowe – tak naprawdę mamy do czynienia bardziej z liftingiem i dążeniem do technicznego wyrównania serii xxD z resztą oferty, aby miała ona swoje miejsce pośród innych EOS-ów.


Można śmiało powiedzieć, że aparat Canon 60D został wprowadzony do sprzedaży dawno, bo niemal trzy lata temu. Był to produkt mocno kontrowersyjny, o ciekawej funkcjonalności, lecz jednocześnie ergonomii wyraźnie zubożonej w porównaniu z poprzednikami z serii xxD. Zaprezentowany właśnie Canon 70D kontynuuje tę tradycję jednocześnie unowocześniając całą linię i przywracając jej miejsce "średniego dziecka" w ofercie poprzez przejęcie pewnych ważnych cech zarówno z aparatów 700D, jak i 7D. Przy okazji doszło też do długo oczekiwanego przez niektórych wyrównania i uporządkowania oznaczeń.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem