Canon DP-V3010 - 30-calowy profesjonalny monitor 4K

Canon DP-V3010 - 30-calowy profesjonalny monitor 4K

Canon wchodzi na rynek monitorów, wprowadzając referencyjny 30-calowy model Canon DP-V3010. Został on zaprojektowany z myślą o korekcji koloru i wysokiej jakości produkcji wideo w formacie 4K. DP-V3010 posiada parametry techniczne zapewniające powtarzalne, dokładne odwzorowanie obrazu, co sprawia, że jest to rozwiązanie dla takich zastosowań jak ocena i korekcja koloru, gdzie kluczowa jest jakość obrazu.


Canon DP-V3010 posiada zdolność do natywnego wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K i zakres opcji korekcji koloru oznacza, że DP-V3010 sprawdzi się na planie filmowym, przy tworzeniu efektów specjalnych, animacji 3D oraz CAD (komputerowo wspomaganym projektowaniu).

Canon DP-V3010 oferuje rozdzielczość 4K z precyzyjną reprodukcją kolorów. Monitor wyposażono w procesor zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Canon. Łączy on system tylnego podświetlenia RGB LED z panelem IPS, zapewniając spójność i jakość kolorów, zarówno na planie filmowym w trakcie zdjęć, jak i podczas postprodukcji. 

Wykorzystując wieloletnie doświadczenia firmy Canon w badaniach nad technologiami tworzenia obrazu, procesor zastosowany w DP-V3010 pomaga w uzyskaniu powtarzalnej jasności i koloru, równomiernie na całym ekranie. Panel monitora pracuje w trybie 10-bitowym, wyświetlając 1,024 odcienie w każdym kolorze RGB, co daje wyjątkowo płynne i precyzyjne przejścia tonalne. W rezultacie monitor umożliwia wierną reprodukcję barw, wymaganą przy korekcji koloru i staje się alternatywą dla zgodnych z wymogami DCI projektorów, które są  dedykowane do postprodukcji. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem