Canon EOS 100D w białej wersji specjalnie dla Japończyków

Canon EOS 100D w białej wersji specjalnie dla Japończyków

Na japońskim rynku pojawiła się spora ciekawostka – nietypowa, mlecznobiała wersja aparatu Canon EOS 100D, który w Kraju Kwitnącej Wiśni nosi oznaczenie Kiss X7. Nietypowy rarytas dostępny jest wraz z dopasowanymi wizualnie obiektywami EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 IS STM oraz EF 40 mm f/2.8 STM. Nowość jest reklamowana hasłem „White Kiss”, czyli „biały pocałunek”.


Nie od dzisiaj wiadomo, że Japończycy uwielbiają rzeczy nietypowe. Dotyczy to wszystkiego, a zwłaszcza elektroniki użytkowej, gadżetów i przedmiotów codziennego użytku – a więc również aparatów cyfrowych. To właśnie tam najczęściej pojawiają się rozmaite odmienne niż w pozostałych krajach świata edycje popularnych aparatów cyfrowych. Teraz to samo spotkało popularnego również w Polsce Canona EOS 100D, który w Japonii nazywany jest Kiss X7. Premierę poprzedziła interesująca - bo dość nietypowa jak na firmę Canon - kampania reklamowa budująca wokół produktu nastrój tajemnicy.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem