Canon EOS 1100D - pierwsze wrażenia

Canon EOS 1100D - pierwsze wrażenia

Prezentujemy Państwu aparat Canon EOS 1100D. Pierwsze wrażenia przynoszą kilka ciekawych wniosków związanych z obsługą i funkcjonowaniem tej - przeznaczonej dla początkujących fotografów - lustrzanki. Zapraszamy!

Canon EOS 1100D to następca popularnego modelu lustrzanki dla początkujących – Canona EOS 1000D. Modele te to najprostsze z aparatów umożliwiające korzystanie z systemu EOS. Obecnie pojęcie "najprostszej lustrzanki" różni się nieco od adekwatnego określenia użytego np. pięć lat temu. Współczesne korpusy klasy "entry level" wyposażone są w wiele funkcji znanych z zaawansowanych modeli. Nie inaczej jest w przypadku aparatu Canon EOS 1100D. Pierwsze wrażenia z pracy z nim nie zapowiadają jednak rewolucji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem