7 lutego 2012, 15:31
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2431 razy

Canon EOS-1D Mark IV - Lista przebojów SwiatObrazu.pl

Canon EOS-1D Mark IV - Lista przebojów SwiatObrazu.pl

Jak jest naprawdę, czym fotografujemy, jaki sprzęt spełnia nasze oczekiwania? Czytajcie kolejne artykuły, głosujcie i dyskutujcie – zapraszamy i przypominamy sylwetkę aparatu Canon EOS-1D Mark IV.


Canon EOS-1D Mark IV to "przedostatnia", reporterska nowość jednego z wiodących producentów. Sercem aparatu jest matryca APS-H, mnej więcej 1.3 raza mniejsza od korpusu pełnoklatkowego. Rozwiązanie to ma swoje plusy i minusy - po stronie tych pierwszych warto wspomnieć o ograniczonych rozmiarach i masie.
 

który canon model być nowy mark aparat  

Canon EOS-1D Mark IV


Canon EOS-1D Mark IV
posiada również istotny tryb filmowania. Najbardziej kojarzony z tego typu możliwościami jest EOS 5D Mark II, jednak jego nowszy kuzyn nie ustępuje pod względem możliwości. 

możny kart przycisk wartość ustawić typ umożliwić prędkość który dzięki pełny uzyskać obiekt wykonać szybkość praca przetwornik model automatyczny także system ciągły korpus czułości fotograf dual obiektyw nowy bardzo rozdzielczość podczas jakość klatka ostrość posiąść sekunda dostępny matryca funkcja pozwalać warunki tryb oraz być zdjęcie punkt obraz fotografować canon aparat mark  
Canon EOS-1D Mark IV


Użytkownikom systemu na pewno spodobał się fakt, iż 1D Mark IV jest kompatybilny ze wszystkimi obiektywami Canon EF oraz lampami błyskowymi Speedlite X. No i oczywiście mamy tu do czynienia z uszczelnionym korpusem, jak na prawdziwy sprzęt reporterski przystało.

Więcej informacji o lustrzance Canon EOS 1D Mark IV:

[kn_advert]

 Zobacz aktualne wyniki

 

Zobacz aktualne wyniki

 [kn_advert]


Canon EOS-1D Mark IV


Zobacz aktualne wyniki

[kn_advert]www.swiatobrazu.pl