Canon EOS 5DS i EOS 5DS R - profesjonalizm w 50 megapikselach

Canon EOS 5DS i EOS 5DS R - profesjonalizm w 50 megapikselach

Najmocniejsza z dzisiejszych premier fotograficznych firmy Canon dotyczy dwóch nowych małoobrazkowych modeli kierowanych do profesjonalistów. A może należałoby napisać o jednym modelu w dwóch wariantach - z filtrem dolnoprzepustowym i bez niego? Jedno jest pewne: ta premiera wszystkim na długo zapadnie w pamięć, a to głównie dzięki rekordowej rozdzielczości obydwu aparatów. Po raz pierwszy bowiem w klasycznym aparacie DSLR mamy do czynienia z niebagatelnym potencjałem, jaki daje 50 megapikseli. Potencjałem, który - jak twierdzi producent - są w stanie z powodzeniem wykorzystać zarówno najlepsze szkła, jak i profesjonalni fotografowie.


Canon rozszerza system EOS prezentując EOS 5DS i EOS 5DS R - nową linię pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych o ultrawysokiej rozdzielczości. Nowe modele oferują najwyższą rozdzielczość, dostępną dla aparatów z przetwornikiem formatu 35 mm, czyli tzw. pełnoklatkowych – 50,6 megapikselaMP. W połączeniu z szybkością reakcji i trwałością, aparaty zapewniają wysoką jakość, niezależnie od tego czy fotografowana jest architektura, moda, krajobrazy czy ludzie. Dodatkowo, w aparacie EOS 5DS R usunięto filtr dolnoprzepustowy, aby zmaksymalizować rozdzielczość matrycy i jakość obrazu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem