Canon EOS 6D - tańsza pełna klatka z modułem Wi-Fi

Canon EOS 6D - tańsza pełna klatka z modułem Wi-Fi

Photokina 2012 // W cztery dni po premierze Nikona, Canon odpowiada własnym pełnoklatkowym modelem dla entuzjastów. EOS 6D jest aparatem z nową, 20,2-megapikselową matrycą CMOS oraz 11-punktowym modułem AF z jednym punktem krzyżowym. Całość zamknięto w wytrzymałym korpusie z magnezu, który jednocześnie jest jednym z najlżejszych na rynku.


Canon EOS 6D rozmiarem i masą zbliżony jest do modelu EOS 60D, jednak - w przeciwieństwie do dwucyfrowego aparatu - tutaj mamy pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 20,2 megapikseli. Sensor został opracowany od początku przez japońskich inżynierów, dzięki czemu zapewni optymalną pracę aparatu. Najważniejsze jest tu połączenie z niewielkich wymiarów sensorem formatu 35 mm i solidne wykonanie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem