Canon EOS 700D

Canon EOS 700D

Canon pokazał właśnie nową lustrzankę kierowaną do segmentu amatorskiego. EOS 700D nie jest w żadnym wypadku rewolucją, bo od 650D szczególnie się nie różni. Nawet matryca pozostała taka sama.


Matryca CMOS APS-C o rozdzielczości 18-megapikseli ściśle współpracuje z procesorem obrazu DIGIC 5, dzięki czemu Canon EOS 700D jest w stanie rejestrować zdjęcia seryjne z prędkością do czterech klatek na sekundę. Standardowy zakres czułości ISO 100–6400 możemy rozszerzyć do wartości 25600. Za automatykę ostrzenia odpowiada 9-punktowy system autofocusu typu krzyżowego, znany z EOS-a 50D i 60D. Pomiar światła odbywa się tu za pośrednictwem 63-strefowego, dwuwarstwowego czujnika.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem