Canon EOS 7D - test

Canon EOS 7D - test

Niektórym mogło się wydawać dziwne, że firma Canon wprowadziła do swojej oferty lustrzanek cyfrowych – aparat posiadający matrycę APS-C biorąc pod uwagę, że można było go początkowo uważać za następcę EOSa 5D Mark II. Okazuje się jednak, że producent wykonał dość trafne posunięcie wprowadzając na rynek uszczelniony korpus z ulepszonym autofokusem i trybem filmowania w HD oraz bezprzewodowym wyzwalaniem błysku – w cenie przystępnej – wypełniając lukę pomiędzy dwucyfrową serią EOSów, a tymi z linii EOS 1D za które trzeba płacić w dziesiątkach tysięcy złotych. Zapraszam do lektury testu praktycznego.


Z zewnątrz


Na początek parę słów na temat budowy EOSa 7D. Aparat wykonany jest ze stopów magnezu i uzupełniany plastikiem. Sprawia wrażenie bardzo solidnego, nawet pomimo tego, że waży około 820 gram. Z zewnątrz pokryty jest chropowatym materiałem w rodzaju gumy, który wpływa na pewne trzymanie aparatu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem