Canon G1 X - test aparatu kompaktowego

Canon G1 X - test aparatu kompaktowego

Aparaty kompaktowe serii G to propozycja firmy Canon dla zaawansowanego użytkownika lustrzanek, który szuka czegoś mniejszego i łatwego do przenoszenia, a jednocześnie pozwalającego na przejęcie pełnej kontroli. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym produktem tej serii, aparatem Canon PowerShot G1 X.Budowa i wygląd zewnętrzny


Aparaty serii G firmy Canon zostały stworzone z myślą o zaawansowanych użytkownikach lustrzanek cyfrowych, którzy poszukują dodatkowo przenośnego aparatu kompaktowego. Najnowszy model tej serii, G1 X miał swoją premierę w styczniu 2012 roku. Zgodnie z ideą serii jest to zaawansowany kompakt udostępniający użytkownikowi szereg opcji manualnej kontroli nad ustawieniami obrazu oraz duże możliwości konfiguracji aparatu. Wyposażony jest on w obiektyw o 4-krotnym zoomie optycznym i ogniskowych 15.1 - 60.4 mm (ekwiwalent ogniskowych 28 - 112 mm dla aparatów 35 mm). Obiektyw taki dobrze nadaje się do fotografii typu "street", krajobrazów, fotografowania we wnętrzach czy fotografii architektury.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem