Canon IXUS 230 HS – test aparatu kompaktowego

Canon IXUS 230 HS – test aparatu kompaktowego

Canon IXUS 230 HS to poręczny i elegancki kompakt kierowany do osób poszukujących kieszonkowego aparatu na każdą okazję. Poza wysokiej jakości fotografiami aparat ten oferuje możliwość filmowania w rozdzielczości Full HD. Firma Canon określa ten model mianem prostego w obsłudze, stylowego i smukłego towarzysza nocnych wypadów.
Budowa i wygląd zewnętrzny


Canon IXUS 230 HS to stylowy kompakt z matrycą o wysokiej rozdzielczości, stabilizacją obrazu oraz systemem HS. Aparat wprowadzony został do sprzedaży w sierpniu 2011 roku jako następca modelu IXUS 220 HS, który z kolei swoją premierę miał w lutym 2011 roku. Aparat kierowany jest do osób poszukujących łatwego w obsłudze sprzętu, który można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Testowany IXUS został wyposażony w 12-megapikselową matrycę oraz obiektyw pracujący w zakresie od 28 do 224 mm (ekwiwalent dla 35 mm). IXUS 230 HS jest jednym w najmniejszych kompaktów z 8-krotnym zoomem optycznym. Dzięki systemowi HS aparat ma możliwość wykonania poprawnie naświetlonego zdjęcia przy gorszych warunkach oświetleniowych. Poza wysoką jakością zdjęć, IXUS 230 HS oferuje również nagrywanie filmów w trybie full HD z dźwiękiem stereo. Ceny testowanego przez nas sprzętu zgodnie z informacjami zawartymi w serwisie ceneo.pl zaczynają się od 889 zł brutto, a kończą na kwocie 1066 zł brutto (dane pochodzą z serwisu ceneo.pl / stan na dzień 04.01.2012 r.).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem