Canon LX-MU500Z - kompaktowy projektor instalacyjny

Canon LX-MU500Z - kompaktowy projektor instalacyjny

Canon LX-MU500Z to najnowszy laserowy projektor instalacyjny, który dzięki kompaktowej konstrukcji idealnie nadaje się do zastosowań akademickich i korporacyjnych. Jasność 5000 lumenów, natywna rozdzielczość WUXGA, technologia paneli DLP (Digital Light Processing), ostre kolory i dynamiczny kontrast 50 000:1 to tylko wybrane cechy nowego projektora, które sprawdzą się w salach wykładowych i konferencyjnych.


Wysoka jasność 5000 lumenów pozwala wyświetlać wyraźny obraz w różnych wymagających warunkach instalacyjnych. Źródłem światła w projektorze Canon LX-MU500Z jest niebieska dioda laserowa i żółty fosfor, które zapewniają ostre i wyraźne kolory oraz bardzo dużą jasność.

Natywna rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200 pikseli) zapewnia wyraźny obraz grafiki czy wideo, a także bardzo czytelny tekst. Wysoka rozdzielczość obrazu z pewnością zachwyci audytorium podczas ważnych prezentacji, ale też doskonale sprawdzi się w zastosowaniach ekspozycyjnych w branży detalicznej lub rozrywkowej, gdzie projektor pełni istotną rolę informacyjną, promocyjną czy ekspozycyjną. Najnowsza technologia paneli DLP przekłada się na bardzo płynny obraz pozbawiony zakłóceń, takich jak niepożądane efekty "siatki" charakterystyczne dla tradycyjnych projektorów LCD.

Wysoki współczynnik dynamicznego kontrastu 50 000:1 przekłada się na szczegółowe projekcje o żywych barwach i głębokiej czerni. To w szczególności sprawdzi się podczas prezentacji ofert biznesowych czy w ramach sklepowej ekspozycji.

Kompaktowa konstrukcja i niewielka waga projektora sprawiają, że LX-MU500Z jest łatwy w instalacji nawet w wymagających miejscach. Laserowe źródło światła powoduje, że projektora nie trzeba zdejmować do wymiany zużywających się elementów – znakomite rozwiązanie dla biur i prężnie działających ośrodków akademickich. Co ważne, projektor jest wyjątkowo cichy (35 dB), przez co może być wykorzystany również na potrzeby nastrojowych pokazów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem