Canon na targach Photokina 2012

Canon na targach Photokina 2012

Na targach Photokina 2012 Canon pojawi się z największą w swojej historii ekspozycją. Firma będzie prezentować nowe produkty, współdziałające ze sobą w chmurze.


Rainer Fuehres, dyrektor ds. konsumenckich produktów do obrazowania w Canon Europe, mówi o największej w historii firmy ekspozycji na targach Photokina 2012. Będzie to zróżnicowane, interaktywne stoisko, którego rolą będzie inspirowanie i edukowanie zwiedzających. Ambasadorzy marki opowiedzą o 25-leciu powstania systemu EOS. Jednym z nich jest Thorsten Milse, znany fotograf, który właśnie wrócił z podróży na biegun północny. Podczas specjalnego seminarium opowie o doświadczeniach z wyprawy i zdradzi tajniki fotografowanie przyrody. Nie mogło również zabraknąć Philipa Blooma, twórcy filmowego korzystającego z systemu Canon Cinema EOS.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem