Canon PowerShot SX150 IS – test aparatu kompaktowego

Canon PowerShot SX150 IS – test aparatu kompaktowego

Canon PowerShot SX150 IS to kieszonkowy aparat kierowany do zwolenników kompaktowych zoomów. Jest to narzędzie, które dzięki intuicyjnej obsłudze jest odpowiednie zarówno dla początkujących użytkowników, jak i tych, którzy od aparatu wymagają możliwości kontrolowania parametrów ekspozycji. Zapraszamy do lektury testu.Budowa i wygląd zewnętrzny


Canon PowerShot SX150 IS to kompaktowy superzoom z matrycą o wysokiej rozdzielczości i stabilizacją obrazu, którego premiera miała miejsce 23 sierpnia 2011 roku. Testowany aparat jest następcą modelu PowerShot SX130 IS (premiera w sierpniu 2010 roku) i był zapowiadany przez producenta jako narzędzie dla całej rodziny, którego sposób obsługi można dostosować do umiejętności użytkowników. Aparat Powershot SX150 IS został wyposażony w 14-megapikselową matrycę oraz 12-krotny zoom optyczny pracujący w zakresie od 28 do 336 mm (ekwiwalent dla 35 mm). Według serwisu ceneo.pl ceny testowanego przez nas sprzętu zaczynają się od 666 złotych brutto, a kończą na kwocie 1050 złotych brutto (dane pochodzą z serwisu ceneo.pl, stan na dzień 26.12.2011 r.)


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem