Canon PowerShot SX30 IS - wrażenia z użytkowania

Canon PowerShot SX30 IS - wrażenia z użytkowania

Aparat PowerShot SX30 IS z ultraszerokokątnym obiektywem o 35-krotnym zbliżeniu optycznym oraz 4,5-stopniowym optycznym układem stabilizacji obrazu, to nowa zaawansowana hybryda firmy Canon. Ten przeznaczony dla ambitnych amatorów aparat miał swoją premierę 14 września 2010 roku.ObudowaAparat, jak na dobrą hybrydę przystało, jest dosyć masywny i posiada wygodny uchwyt, dzięki któremu stabilnie się go trzyma jedną ręką. Obudowa została wykonana z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Rozmieszczenie przycisków na obudowie jest takie samo jak w przypadku innych aparatów firmy Canon, więc użytkownicy wcześniejszych wersji nie będą mieli najmniejszych problemów z jego adaptacją. W tym modelu został zastosowany wyświetlacz o przekątnej 6,8 cm (2,7 cala) o zmiennym kącie nachylenia, który ułatwia kadrowanie pod nietypowymi kątami. Dzięki trybowi Canon Quick-bright fotografowanie i przeglądanie w świetle słonecznym jest możliwe po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Z prawej strony aparat posiada standardowe wejście na mini USB oraz nowość - mini HDMI. Pod spodem natomiast jest wejście na baterię oraz kartę (SD, SDHC, SDXC, MMC, MMCplus, HC MMCplus).Górna część obudowy posiada  standardowe przyciski oraz gorącą stopkę, czyli złącze zewnętrznej lampy błyskowej. Wymiary aparatu to 122,9 x 92,4 x 107,7 mm, a waga to około 601 g wraz z akumulatorem. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem