Canon PowerShot SX70 HS aparat z 65-krotnym zoomem i wideo 4K UHD

Canon PowerShot SX70 HS  aparat z 65-krotnym zoomem i wideo 4K UHD

Canon zaprezentował najnowszy kompaktowy aparat PowerShot SX70 HS – poręczny aparat z 65-krotnym zoomem optycznym (ekwiwalent ogniskowej 21-1365 mm), 7,5-calowym, obrotowym ekranem LCD, matrycą 20,3 MP i możliwością nagrywania filmów w jakości 4K Ultra HD. Dzięki tym możliwościom nowy PowerShot SX70 HS to uniwersalny i elastyczny superzoom do naprawdę szerokiej gamy zastosowań.


Dzięki technologii Canon ZoomPlus zastosowanej w nowym PowerShot SX70 HS, zakres ogniskowej aparatu można rozszerzyć do imponującej wartości 2730 mm, przez co użytkownik może "znaleźć się" naprawdę blisko fotografowanych scen i obiektów, zachowując wyraźne szczegóły. Tak duży zoom doskonale sprawdzi się szczególnie podczas masowych imprez czy uroczystych wydarzeń, takich jak koncerty czy oficjalne ceremonie. Dodatkowo tryb macro (z minimalna odległością ostrzenia 0 cm) pozwala fotografować obiekty niemal dotykające obiektywu, przy jednoczesnym zachowaniu ostrości – znakomite rozwiązanie do uchwycenia elementu postaci, fotografii kulinarnej czy natury (owadów czy kwiatów). Funkcja Zoom Frame Assist Lock dodatkowo ułatwia kadrowanie zdjęcia podczas fotografowania na największym zbliżeniu, "pomagając" utrzymać w kadrze obiekty będące w ruchu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem