Canon Professional Services - nowa odsłona programu

Canon Professional Services - nowa odsłona programu

Ruszyła nowa odsłona programu Canon Professional Services dla fotografów i filmowców posiadających sprzęt producenta. Najważniejsze zmiany dotyczą poziomów partnerstwa (Red, Silver, Gold, Platinium), które teraz zależą od ilości posiadanych punktów zbieranych za zarejestrowane produkty. Dodatkowo na uczestników programu CPS czekają atrakcyjne oferty na produkty i usługi, m.in. darmowa 2-miesięczna subskrypcja pakietu Adobe CC czy 20% zniżki na wybrane produkty w sklepie F-stop.Canon Professional Services i Canon ID 

Program Canon Professional Services kierowany jest do wszystkich użytkowników sprzętu Canon, którzy zarejestrują swoje produkty na specjalnej stronie CPS www.canon.pl/cps. Nowa platforma oparta jest o Canon ID – unikatowe konto przypisane do konkretnego użytkownika, który w ramach jednego, intuicyjnego panelu ma dostęp do wszystkich usług w ramach programu CPS.

Założenie nowego konta Canon ID jest proste i wymaga podania jedynie imienia, nazwiska i adresu e-mail. Produkty Canon rejestrowane są już z poziomu profilu użytkownika. Warto zarejestrować wszystkie posiadane produkty – na ich podstawie przyznawane są punkty decydujące o poziomie członkostwa. Im wyższy poziom, tym więcej korzyści i usług dodatkowych w ramach CPS.

Z poziomu profilu widoczna jest cała aktywność użytkownika, lista zarejestrowanych produktów, aktualnie dostępne oferty oraz sekcja Priorytetowej Pomocy Technicznej, w ramach której możemy zgłaszać problemy ze sprzętem.

Członkostwo w programie CPS to swego rodzaju "polisa ubezpieczeniowa" dla fotografów i filmowców, dla których sprzęt jest niezbędnym narzędziem w codziennej pracy. W ramach priorytetowej pomocy technicznej i opcji naprawy Fast Track (z możliwością wypożyczenia sprzętu zastępczego), dedykowany dział ekspertów do obsługi technicznej jest dostępny dla użytkowników niemal natychmiast (via telefon/e-mail). Także usługi serwisowe w specjalistycznych punktach CPS świadczone są nawet w ciągu 2 dni.

Międzynarodowe wsparcie oznacza, że podczas pobytu za granicą (Europa, Bliski Wschód, Afryka) możesz uzyskać pomoc w oficjalnych lokalnych punktach serwisowych. Co więcej, w przypadku akredytowanych fotografów na dużych imprezach sportowych i rozrywkowych członkowie CPS mogą otrzymać dodatkowe wsparcie w zakresie sprzętu lub usług serwisowych (np. darmowe czyszczenie matrycy).

W ramach programu, uczestnicy mogą skorzystać także ze specjalnych zaproszeń na imprezy, warsztaty i wydarzenia Canon, jak również w pierwszej kolejności otrzymywać dedykowane oferty specjalne.

Reklama

Fotografia produktów


Obraz sprzedaje. To stara i sprawdzona zasada, stosowana w praktyce przez każdego specjalistę odpowiedzialnego za promocję. Dlatego właśnie fotografia reklamowa stanowi przystań dla setek fotografów i trampolinę do wielkich artystycznych karier.

 

E-kurs Fotografia produktów kierujemy do osób, które mają znikome lub żadne doświadczenie w zakresie zdjęć produktowych, a chcieliby w niewielkim czasie zdobyć umiejętności zbliżone do tych, które posiadają profesjonaliści.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

Aktualne oferty dla członków Canon Professional Services

Bezpłatna 2-miesięczna subskrypcja pakietu Adobe Creative Cloud

Aby skorzystać z promocji należy zalogować się na swój profil i w sekcji Oferty wpisać swój numer członkowski CPS. Oferta jest dostępna także dla obecnych użytkowników usług Adobe.

Zniżka 20% na produkty F-stop

Oferta dostępna tylko dla członków CPS. Aby skorzystać ze zniżki należy wprowadzić swój numer członkowski oraz datę przystąpienia do programu ze swojego profilu.

 

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar "Bezpłatna 2-miesięczna subskrypcja pakietu Adobe Creative Cloud" .W profilu Canona nie widzę sekcji "oferty" , w Adobe account też . 2019.01.16 21:10, manetho # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

*** Autoportret Widok na Szczawnicę ***** trochę słońca Łap zdobycz i w skrzydła! Paź królowej