12 lipca 2012, 15:29
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 4801 razy

Canon Selphy CP900 - kompaktowa drukarka fotograficzna za sto dolarów

Canon Selphy CP900 - kompaktowa drukarka fotograficzna za sto dolarów

Canon prezentuje podstawową, prostą drukarkę atramentową Selphy CP900. Główną zaletą urządzenia jest niska cena i zintegrowany moduł Wi-Fi, pozwalający na wygodną obsługę w warunkach domowych.

Canon Selphy CP900 to drukarka dla tych osób, które szukają bazowego, taniego rozwiązania. Producent charakteryzuje sprzęt w informacji prasowej jako "akcesorium dla użytkowników kompaktów", co powinno dać Wam ogólny wgląd w możliwości nowego urządzenia.

Najbardziej promowaną cechą CP900 jest wbudowany moduł łączności bezprzewodowej, dzięki któremu możemy z poziomu komputera lub tabletu czy smartfona z Androidem lub iOS szybko i wygodnie przesyłać materiały. Nowa Selphy oferuje automatyczny retusz zdjęć - redukcję czerwonych oczu, optymalizację jasności, kontrastu i ostrości obrazu. Ponadto drukarka rozpoznaje i analizuje twarze, dobierając najbardziej naturalny odcień przed wydrukiem. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie CP900 w opcjonalną baterię i ładowarkę, dzięki czemu będziemy mogli przygotowywać i drukować zdjęcia nawet wtedy, gdy zabraknie prądu ciągłego.

Canon CP900
Canon Selphy CP900


Selphy CP900 obsługiwana jest poprzez 2.7-calowy monitor LCD o zwiększonej rozdzielczości, dzięki czemu menu i podgląd fotografii ma być dostatecznie wygodny. Urządzenie jest w stanie produkować odbitki o wymiarach 4x6 cali w ciągu 47 sekund.

Najbardziej interesującą cechą drukarki jest jednak jej cena, wynosząca jedynie 99 dolarów.

[kn_advert]

Źródło: Canonwww.swiatobrazu.pl