Canon uruchomił symulator lustrzanki, uczy fotografować

Canon uruchomił symulator lustrzanki, uczy fotografować

Canon przygotował interaktywny symulator lustrzanki, który ma każdemu użytkownikowi z podstawową znajomością angielskiego przybliżyć pojęcia ekspozycji, przysłony i czasu otwarcia migawki.


Strona oferuje trzy sekcje, ułożone stopniowo. Learn, przykładowo, pozwoli poznać kilka aspektów teoretycznych wspartych przykładami "z życia wziętymi". Tryb Play jest odpowiedzialny za dostarczenie użytkownikowi symulowanych sytuacji, w których może dobierać ustawienia ekspozycji według własnych preferencji, a Challenge sprawdzi nabytą wiedzę w wirtualnej praktyce. Canon otworzył serwis z jednego powodu - by odciągnąć swoich klientów od zamiłowania do fotografowania w zielonym trybie automatycznym i zmotywować do korzystania z manualnego dobierania ustawień.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem