Canon zaprasza na warsztaty. "Zarządzanie barwą - od fotografii po druk" już w najbliższy wtorek w Warszawie

Canon zaprasza na warsztaty. "Zarządzanie barwą - od fotografii po druk" już w najbliższy wtorek w Warszawie

Przygotowanie fotografii pod kątem druku może wydawać się prostą sprawą, ale w praktyce czynności te wcale tak banalne nie są. Dlatego też Canon przygotował spotkanie poświęcone tematyce druku cyfrowego i zarządzania barwą. Na warsztatach zobaczysz, jak wykorzystywany jest m.in. profesjonalny sprzęt wielkoformatowy i produkcyjny, a także na czym polega kalibracja i profilowanie monitorów.

Spotkanie odbędzie się 18 grudnia w hotelu Best Western Hotel Felix przy ulicy Omulewskiej 24 w Warszawie. Początek już o godzinie 11:00.


Poza produktami firmy Canon zaprezentowane zostaną również rozwiązania EIZO, X-Rite oraz ILFORD. Spotkanie rozpocznie się od tematu odpowiedniego przygotowania stanowiska pod kątem kontroli barwy. Specjaliści pokażą, jak prawidłowo przeprowadzić kalibrację i profilowanie monitora na przykładzie sprzętu z serii EIZO ColorEdge oraz oprogramowania X-Rite i1Profiler i EIZO ColorNavigation.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem