Canon 1D Mark IV - pierwsze spojrzenie

Canon 1D Mark IV - pierwsze spojrzenie

Dzisiaj przed południem w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie odbyła się konferencja prasowa dotycząca nowego aparatu Canon EOS 1D Mark IV. Aparat ten dedykowany jest dla zawodowych fotoreporterów, osób zajmujących się fotografią sportową oraz przyrodniczą czy nawet ślubną. W zasadzie każdą, w której liczy się szybkość i precyzja.


Canon EOS 1D Mark IV posiada matrycę APS-H (29 mm x 19 mm). Sensor o 1.3 raza mniejszy od klatki małoobrazkowego negatywu ma oczywiście swoje wady i zalety. Niewątpliwym atutem jest fakt, że pozwoli zaoszczędzić kilka kilogramów w torbie fotografa, biorąc pod uwagę obiektywy, których faktyczna ogniskowa będzie nieco większa niż w przypadku full frame. Podobnie jak w nowym modelu Nikon D3S maksymalna natywna czułość to 12800. Można ją jeszcze rozszerzyć do ISO 102400.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem