Canon EOS-1D Mark IV - wysokie ISO i 16 megapikseli w profesjonalnym korpusie Canona

Canon EOS-1D Mark IV - wysokie ISO i 16 megapikseli w profesjonalnym korpusie Canona

Długo wyczekiwana profesjonalna lustrzanka cyfrowa Canon EOS-1D Mark IV już jest! Jak podaje producent, nowy sprzęt jest szybki i wydajny, przez co idealnie nadaje się do fotografowania dynamicznych wydarzeń sportowych i dzikiej przyrody w wysokiej rozdzielczości.


Według sformułowania Canona, EOS-1D Mark IV został zaprojektowany "z myślą o fotografach oczekujących niezawodności w sytuacjach cechujących się napięciem i dużą zmiennością". Matryca APS-H CMOS pozwala na wykonywanie fotografii w rozdzielczości 16,1 egapikseli, zaś 45-punktowy systemowi autofocus z 39 punktami typu krzyżowego o czułości f/2,8 pozwala dobrać ostrość w zakresie całego kadru. Za jakość zdjęć odpowiadają nowe procesory Dual DIGIC 4, zapewniające przetwarzanie w dużej prędkości dzięki 14-bitowej konwersji analogowo-cyfrowej (A/D) - pozwala to używać trybu seryjnego, który wykonuje do 10 fotografii na sekundę. Użytkownik  EOS-1D MARK IV może wykonać w jednej serii do 121 dużych zdjęć JPEG, lub 28 zdjęć RAW z użyciem kart zgodnych z UDMA 6. Z kolei Automatyczna Optymalizacja Oświetlenia automatycznie koryguje kontrast i jasność obrazów już podczas ich rejestracji, co ma oszczędzać fotografowi późniejszej edycji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem