Canon EOS 500D

Canon EOS 500D

Firma Canon wprowadza rynek drugą już w swojej ofercie lustrzankę cyfrową, za pomocą której można rejestrować wideo w rozdzielczości HD -EOS 500D. Nowy aparat należy do grona tych lustrzanek cyfrowych, które słyną z kompaktowych rozmiarów. EOS 500D wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 15,1 megapikseli sterowaną procesorem DIGIC 4.


Nowy aparat z rodziny EOS posiada 15,1 megapikselową matrycę CMOS formatu APS-C. Oferuje ona zakres czułości od ISO 100 do ISO 3200 (rozszerzalną do wartości 12800). Wspomagana jest procesorem DIGIC 4, który oprócz szybkiego przetwarzania danych umożliwia redukcję szumów oraz 14-bitowe przetwarzanie obrazu, zapewniając naturalne barwy i szeroki zakres tonalny. Również dzięki niemu możliwy jest zapis w serii nawet 170 obrazów w formacie JPEG z prędkością 3,4 kl/s.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem