Canon EOS 5D Mark II – oficjalnie!

Canon EOS 5D Mark II – oficjalnie!

Wiele osób podejrzewało, że firma Canon zaskoczy użytkowników lustrzanek jeszcze jakąś nowością przed targami Photokina. Na oficjalnej stronie internetowej od pewnego czasu widniał enigmatyczny banner, a w sieci pojawiało się coraz więcej przecieków na temat następcy staruszka 5D. Okazuje się, że wiele z nich było trafnych. Dzisiaj, nareszcie, możemy zaprezentować oficjalną specyfikację Canon EOS 5D Mark II.


W stosunku do poprzednika poprawione zostało niemalże wszystko. Zaczynając od matrycy – Mark II jest wyposażony w matrycę typu CMOS nowej konstrukcji o rozdzielczości 21,1 megapikseli obsługiwaną przez nowy procesor obrazu Digic IV. Dzięki nowym algorytmom odszumiającym ma zapewnić obraz dobrej jakości przy pracy z czułościami od ISO 100 do 6400. W wyjątkowych sytuacjach, można ten zakres rozszerzyć o ISO 50, 12800 oraz 25600. Podobnie jak w pozostałych najnowszym modelach z serii EOS, został też zastosowany usprawniony system czyszczenia matrycy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem