Canon PowerShot S90 w Tatrach - pierwsze zdjęcia testowe

Canon PowerShot S90 w Tatrach - pierwsze zdjęcia testowe

Kilka dni temu prezentowaliśmy pierwsze zdjęcia testowe z Canona PowerShot G11. Dziś chcemy się podzielić z Wami samplami z aparatu PowerShot S90. Co prawda materiał nie jest tak obszerny jak w przypadku pierwszej nowości jednak pozwoli wysnuć opinie na temat jakości zdjęć jakie generuje. Prezentowane zdjęcia pochodzą z modelu przedprodukcyjnego.


Test ISO


Zacznijmy od ISO. Podobnie jak w przypadku modelu PowerShot G11 wycinki 1:1 pochodzą z plików JPG, gdyż jak na razie nie ma wsparcia dla plików RAW pochodzących z Canona PowerShot S90. Nie mniej jednak udostępniamy ten format do pobrania. Jakość obrazu do ISO 400 jest akceptowalna, wraz ze wzrostem czułości niestety jakość obrazu znacznie spada. Z ostateczną oceną musimy się jednak wstrzymać do czasu pojawienia się egzemplarzy produkcyjnych.

pełny kadr

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem