Capture One Film Styles Pack – kolekcja szablonów dla miłośników fotografii tradycyjnej

Capture One Film Styles Pack – kolekcja szablonów dla miłośników fotografii tradycyjnej

Firma Phase One wzbogaciła swoją ofertę o pakiet predefiniowanych ustawień, czyli stylów dla swojej aplikacji do obróbki i zarządzania zdjęciami Capture One. Pakiet ten, noszący nazwę Film Styles Pack powinien zainteresować szczególnie tych, którzy żywią szczególnie ciepłe uczucia do starych zdjęć wykonywanych technikami tradycyjnymi. Zestaw składa się z 15 efektów, z których każdy dostępny jest w trzech wariantach różniących się intensywnością działania – łącznie zatem nabywca otrzymuje 45 szablonów.


Pakiet Film Styles Pack przeznaczony jest dla aplikacji fotograficznej Capture One i został opracowany z myślą o fotografach tęskniących do charakterystycznej kolorystyki, kontrastu i ziarnistości zdjęć wykonywanych na kliszach. W jego skład wchodzi 15 efektów, z których każdy dostępny jest w trzech wersjach różniących się intensywnością: subtle, regular i strong. 11 z nich to style barwne, natomiast pozostałe 4 konwertują obraz do postaci czarno-białej.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem