Casio Exilim EX-FH25 - test

Casio Exilim EX-FH25 - test

Casio Exilim EX-FH25, czyli 20-krotny zoom, szybkie zdjęcia seryjne, filmowanie w HD, filmowanie w trybie 1000 klatek na sekundę - zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.

Budowa i ergonomia użytkowania


Casio Exilim EX-FH25 wykonany został z solidnego, lekko połyskującego, czarnego plastiku. Nawet przy mocnym ucisku nic nie "trzeszczy", nie słychać żadnych niepokojących dźwięków, całość została wykonana starannie i porządnie. Kompakt wyposażony jest w obiektyw o ogniskowej 26–520 mm (w ekwiwalencie dla pełnej klatki) i jasności f/2.8–4.5. W górnej części frontowego panelu aparatu znajduje się lampka autofocusa (świecąca na zielono) oraz przycisk, który powoduje podniesienie i aktywację lampy błyskowej. Dalej – spust migawki z pierścieniem zmiany ogniskowej. Pierwsze wrażenie? Jak najbardziej pozytywne.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem