21 marca 2010, 10:12
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 2177 razy

Casio Exilim na targach Film Video Foto 2010

Casio Exilim na targach Film Video Foto 2010

Firma Casio na zbliżających się targach Film Video Foto 2010 zaprezentuje najnowsze kompakty z serii Exilim.

Na targach zobaczymy m. in. model EX-FH100, wyposażony w szerokokątny obiektyw, zaczynający się od 24 mm. Sercem aparatu jest natomiast matryca CMOS BSI o rozdzielczości 10,1 megapiksela. Więcej informacji na temat ostatnich nowości od Casio możecie przeczytać na tej stronie.

casio exilim film video foto
Casio Exilim FH100

 

Informacja prasowa

Casio Exilim na łódzkich targach foto

Podczas  XIII Targów Foto w Łodzi firma Casio zaprezentuje nową kolekcję aparatów Exilim. Zwiedzający będą mogli oglądać nowe modele High Speed i Zoom oraz następcę utytułowanego EX-H10. Swoją premierę będzie mieć także matryca High Sensivity CMOS Sensor, umożliwiająca wykonywanie zdjęć w trudnych warunkach.

Matryca o wysokiej czułości pozwala na fotografowanie ruchomych obiektów, przy zachowaniu odpowiedniej ostrości i głębi kolorów. Zastosowano ją m.in. w modelu EX-FH100, który posiada 24-milimetrowy, szerokokątny obiektyw.

Targi fotograficzne w Łodzi będą również okazją do bliższego zapoznania się z rodziną aparatów Exilim Zoom. Poza EX-Z330 pokazane zostaną EX-Z2000 oraz EX-Z550. Wyposażono je w funkcję Dynamic Photo oraz tryb Make-Up.

Casio zaprezentuje także aparat Exilim EX-H15, który jest bezpośrednim następcą EX-H10. Premierowy model, poza eleganckim designem, cechuje nowy procesor obrazu oraz wydajna bateria, pozwalająca na wykonanie nawet 1000 zdjęć.

Zwiedzający będą mieli możliwość przetestowania funkcji High Speed oraz wzięcia udziału w konkursach, w których codziennie do wygrania będzie aparat EX-Z330. Z myślą o entuzjastach aktywnego wypoczynku, przygotowano prezentację możliwości modelu EX-G1.

 

 

Źródło: Casiowww.swiatobrazu.pl