Casio EXILIM EX - Z29

Casio EXILIM EX - Z29

Podczas targów PMA w Las Vegas firma Casio zaprezentowała nowy aparat kompaktowy Casio EXILIM EX-Z29. Wyposażony jest w matrycę o rozdzielczości 10 megapikseli oraz obiektyw z 3-krotnym zoomem. Produkt ten przeznaczony jest raczej dla początkujących użytkowników.


Casio EXILIM EX-Z29 cechuje przede wszystkim intuicyjna obsługa. Ten aparat kompaktowy posiada matrycę CCD o rozmiarze 1/2,5 cala i rozdzielczości 10 megapikseli. Zakres czułości wyrażony jest w zakresie od ISO 100 do ISO 1600. Ale matryca to nie wszystko. Wyposażony jest w obiektyw o zakresie ogniskowych 38-113 mm dla małego obrazka oraz jasności f/2.8 - 5.2. Dostępne czasy ekspozycji zawierają się w przedziale 4-1/2000 s. Tylny panel to 2,7 calowy ekran LCD rozdzielczości 115 tysiąca punktów, więc w tej kwestii producent się nie popisał.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem