Casio Exilim Ex V8

Casio Exilim Ex V8

Do tej pory, jeśli chcieliśmy mieć aparat z szerokim zakresem ogniskowych, nie pozostawało nam do wyboru nic innego jak zakup któregoś z większych modeli z ultrazoomem. Teraz, dzięki wprowadzeniu na rynek kilku nowych, małych aparatów kompaktowych z highzoomem, zaczęło się to zmieniać.


Przyjrzymy się bliżej modelowi Casio Exilim Ex V8 z 7-krotnym zoomem optycznym, stabilizatorem obrazu i 2,5-calowym wyświetlaczem zamkniętym w niewielkiej, zgrabnej, mieszczącej się w dłoni obudowie. Inne zalety tego aparatu to możliwość nagrywania sekwencji wideo, nagrywanie dźwięku stereo, wykrywacz twarzy oraz wiele trybów tematycznych. Aparat posiada także możliwość ręcznego ustawiania ekspozycji.

Prezentowany model posiada zasuwaną osłonę obiektywu, która nie tylko chroni go przed zarysowaniem, ale jest także szybkim i wygodnym włącznikiem i wyłącznikiem aparatu. Minusem jest to, że chowając aparat do kieszeni, może się nam on przypadkowo włączyć. Casio Ex V8 jest dosyć lekki - bez baterii waży 149 g, a jego rozmiary to 95,5x59,8x25,5 mm. Kształt korpusu aparatu nie jest dopasowany do dłoni, może więc łatwo wypaść z ręki, dlatego warto używać dołączonego paska. Poza tym jego ergonomia jest bez zarzutu. Przejrzyste menu jest intuicyjne i łatwo dostępne, zaś materiał, z którego został wykonany, solidny i odporny na zarysowania. Oprogramowanie aparatu działa - w porównaniu z innymi - niezwykle szybko. Wszystkie przyciski zostały rozmieszczone tak, że mamy łatwy dostęp do najważniejszych kryjących się pod nimi funkcji.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem