Casio Exilim Z 1080

Casio Exilim Z 1080

Nowy aparat kompaktowy z serii Exilim firmy Casio swym eleganckim wyglądem na pewno zwróci uwagę potencjalnych nabywców. Funkcje modelu EX-Z1080 zainteresują zaś głównie początkujących amatorów fotografii cyfrowej lub też osoby, które szukają aparatu łatwego i wygodnego w obsłudze, bez przesadnie rozbudowanych funkcji.


Aparat jest niewielki, to typowo kieszonkowy model z aluminiowym korpusem o wymiarach 91,1 x 57,2 x 24,2 mm, mimo to jest stosunkowo ciężki (125 g). W przypadku aparatu jest to zaletą - sprzyja stabilizacji obrazu przy fotografowaniu „z ręki”. Natomiast wadą tak niewielkiego aparatu są odpowiednio małe przyciski. Owszem, zgrabnie wpisują się w obudowę, jednak użytkownik obdarzony przez naturę niezbyt szczupłymi palcami poczuje raczej dyskomfort. Zważywszy jeszcze na proponowane kolory obudowy (m.in. niebieski, różowy, złoty), można by się pokusić o przypuszczenie, iż docelową grupą odbiorców tego modelu są kobiety. Przycisków jest niewiele, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę z aparatem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem