CES 2014 w pigułce z perspektywy fotografa

CES 2014 w pigułce z perspektywy fotografa

Tegoroczne targi Consumer Electronics Show w Las Vegas dobiegły końca. Co największa impreza dla miłośników elektroniki użytkowej dała fotografom? Przygotowaliśmy dla Was krótkie, acz intensywne i kompletne zestawienie tego, co zwróciło naszą uwagę. Czy któryś z zaprezentowanych tam aparatów, obiektywów lub osprzętu będzie hitem, który znajdzie się na liście najbardziej udanych urządzeń roku 2014 w momencie, gdy za około 12 miesięcy przeprowadzać będziemy podsumowanie końcoworoczne? A może jakiś z trendów, które dało się zaobserwować stanie się zaczynem nowej fotograficznej rewolucji? Przekonamy się już w najbliższych miesiącach. A teraz przyjrzyjmy się temu, co było.


Targi CES to z punktu widzenia fotografów i wideofilmowców impreza specyficzna. Nie jesteśmy tam tak naprawdę "u siebie", ale jednocześnie wiele fotograficznych odkryć po raz pierwszy pojawiło się właśnie tam. Często trafiały się też potencjalnie wspaniałe pomysły, które tonęły w morzu innych prezentowanych urządzeń i trendów. I na odwrót – rzeczy na pozór zupełnie nie związane z fotografią (i z tego powodu rzadko trafiające na "rasowe" targi fotograficzne), ale obecne w Las Vegas potrafiły okazywać się bardzo przydatne również fotografom. Czym więc uraczyła nas najnowsza edycja Consumer Electronics Show?


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem