CEWE Photo Award 2019 – największy konkurs fotograficzny na świecie dobiegł końca

CEWE Photo Award 2019 – największy konkurs fotograficzny na świecie dobiegł końca

Na początku czerwca minął termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu fotograficznego CEWE Photo Award 2019. W tym roku uczestnicy przesłali łącznie 448 152 zdjęć, w tym ponad 43 000 zdjęć napłynęło z PolskiTegoroczna edycja konkursu CEWE Photo Award 2019 ‘Our world is beautiful’ właśnie dobiegła końca. Uczestnicy od 17 maja 2018 do 2 czerwca 2019 mogli zgłaszać zdjęcia w 10 różnych kategoriach: zwierzęta, ludzie, krajobrazy, humor, natura, podróże i kultura, jedzenie, sport, architektura i infrastruktura, hobby i czas wolny. Łącznie do konkursu wpłynęło prawie pół miliona zgłoszeń nawiązujących do hasła przewodniego ‘Our world is beautiful’.

Jury, któremu przewodzi znany fotograf Yann Arthus-Bertrand, jest obecnie w trakcie wyboru najlepszych fotografii. Finalistów konkursu poznamy 26 września na uroczystej ceremonii wręczenia nagród w Wiedniu. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody o łącznej wartości ponad 250 000 euro.

Reklama

Kompozycja w fotografii - praktycznie


Radość fotografowania polega na dokonywaniu swobodnych wyborów: jeśli chcesz, możesz stosować klasyczne reguły. Ale równie dobrze możesz je naciągnąć do swoich potrzeb lub całkowicie zignorować.

 

Jednak te decyzje możesz podejmować świadomie dopiero w momencie, kiedy będziesz miał wiedzę o możliwościach konstrukcji obrazu.

 

E-kurs podzielony jest na lekcje, na które składają się zarówno e-booki, jak i filmy.

 

Jeszcze w trakcie trwania nauki będziesz mógł zaobserwować u siebie znaczną poprawę umiejętności fotograficznych.

 

 

Biorę udział w e-kursie

 

CEWE Photo Award wywodzi się z pierwszego międzynarodowego konkursu fotograficznego CEWE, zatytułowanego "Europe is beautiful 2010". W kolejnych latach rywalizacja zyskiwała coraz większą popularność i przyciągała coraz większą liczbę fanów fotografii z całego świata. Wszystkie nadesłane zdjęcia można znaleźć na stronie internetowej CEWE Photo Award:  contest.cewe-fotoksiazka.pl/cewephotoaward.

W CEWE Photo Award wygrywają nie tylko entuzjaści fotografii. Za każde zgłoszone zdjęcie, firma CEWE przekazuje 10 eurocentów na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce pomagającej opuszczonym i osieroconym dzieciom na całym świecie. W tej chwili zebrana kwota wynosi 44 815,20 euro, a liczenie nadal trwa.

 

CEWE Photo Award 2019 konkurs fotograficzny

CEWE Photo Award 2019 konkurs fotograficzny

 

CEWE Photo Award 2019 konkurs fotograficzny

 

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Konkurs fotograficznyKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Pokrzywnica rzepak zachod-konkurs- pole zniwa666-konkurs swiat obrazu-KONKURS- Tęcza jak malowana Złom Stegna plaża Pokonany.