Chris Shoonover – fotograf mody, który nie rozstaje się ze swoim iPhonem

Chris Shoonover – fotograf mody, który nie rozstaje się ze swoim iPhonem

Chris Shoonover to amerykański fotograf mody i portretowy pochodzący z New Jersey i pracujący w Nowym Jorku. Łączy i miesza w swojej twórczości napięcie i dynamizm z harmonią oraz spokojem. Na jego zdjęciach widać bardzo silne inspiracje czerpane z estetyki lat 60. i 80. XX wieku. O samym sobie mówi, że może być niedojrzały jako człowiek, ale nie zmienia to faktu, że bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy.


 

Chris współpracował z wieloma znanymi markami (m.in. New Balance, Adidas, Sprite czy GAP) i publikował swoje zdjęcia w popularnych magazynach oraz portalach (m.in. NYLON, Refinery 29 czy W magazine). Serwisowi It's Nice That zdradził, że bardzo lubi wolny czas, chociaż uwielbia również ciężko pracować. Z tego powodu realizuje zlecenia na własnych zasadach. Fotograf ten umie łączyć minione okresy ze współczesnością. Przegląda zarówno wiele starszych magazynów i publikacji, jak i spędza dużo czasu na przewijaniu Tumblra.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem