24 kwietnia 2017, 16:10
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 3283 razy

Ciekawa przenośna lampa LED AEOS dla fotografii portretowej i pracy w terenie

Ciekawa przenośna lampa LED AEOS dla fotografii portretowej i pracy w terenie

Firma Rotolight rozszerza swoją ofertę, wprowadzając nową, zgodną ze standardami przemysłowymi, przenośną ledową lampę AEOS przeznaczoną do fotografii portretowej i pracy w terenie. AEOS to wytrzymała, ultra cienka konstrukcja bazująca na diodach LED bi-color o wadze poniżej 1,5 kg.

AEOS to pierwsza lampa LED posiadająca zintegrowany, aluminiowy uchwyt zamiast "widelca", pozwalająca na swobodną pracę ze światłem, w dowolnym położeniu i pod każdym kątem – żadna inna lampa nie daje takich możliwości.
 
AEOS emituje światło o mocy 5750 luksów w odległości ok. 90 cm. Jednocześnie jest jedną z najbardziej wydajnych energetycznie lamp ledowych dostępnych na rynku. Umożliwia trzygodzinną, ciągłą pracę na jednej 95W baterii przy 100% mocy – ponad dwa razy dłużej niż obecny standard branżowy.
[kn_free]
 
Lampa wyposażona jest w profesjonalną głowicę kulową, pozwalającą na pełną rotację w zakresie 360 stopni, a osadzona na statywie umożliwia pochylenie do 200 stopni, dzięki czemu jest na prawdę wszechstronna. Głowica kulowa wykonana jest z wysokiej jakości, wytrzymałego aluminium, dzięki czemu bez problemu podtrzymuje ustawioną pod dowolnym kątem lampę AEOS wraz z zamocowaną baterią i wrotami.
 
"Zawsze rozumieliśmy, że fotografowie pracują ze światłem na wiele różnych sposobów", komentuje Rod Gammons, Prezes firmy Rotolight. "Często jednak ograniczeni byli przez rozmiary, wagę lub możliwość manewrowania światłem. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy lampę AEOS – potężne, przenośne i lekkie źródło światła."
[kn_advert]
 
AEOS oferuje płynną regulację jasności oraz temperatury barwowej światła. Technologia AccuColour dostarcza doskonałe odwzorowanie odcieni skóry, eliminując potrzebę długotrwałych korekt w postprodukcji.
 
AEOS posiada kilka unikalnych dla Rotolight, opatentowanych funkcji:
 
AEOS posiada w standardzie kompletny zestaw kolorowych filtrów oraz dwa filtry dyfuzyjne. Do lampy oferowany jest także szeroki wachlarz opcjonalnych akcesoriów.
 
Lampa Rotolight AEOS dostępna będzie w Polsce u dedykowanych partnerów handlowych w cenie 3755,28 zł + VAT.
 
 
 
 


www.swiatobrazu.pl