Coaching fotograficzny: Poznaj swoją lustrzankę - dla początkujących

Coaching fotograficzny: Poznaj swoją lustrzankę - dla początkujących

Każdy fotograf, który pragnie w sposób świadomy podnosić swoje umiejętności, powinien uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach. Stanowią one naturalne i zarazem bardzo pożyteczne źródło wiedzy. Często jednak zbyt liczna grupa słuchaczy wyklucza możliwość uzyskania od trenerów odpowiedzi na indywidualne pytania. Postanowiliśmy zatem rozwiązać tę kwestię, uruchamiając cykl warsztatów fotograficznych o zróżnicowanej tematyce i poziomie zaawansowania, prowadzonych przez trenerów działu szkoleń serwisu SwiatObrazu.pl w odmiennej niż dotychczas formule. Pierwsza różnica polega na ograniczeniu wielkości grupy do maksymalnie trzech osób.
Zajęcia w trybie coachingu fotograficznego oferują niespotykane do tej pory: pogodzenie niskiej ceny kursu, idące w parze z elastycznością przy wyborze terminu, możliwością pracy indywidualnej lub w bardzo małych grupach z trenerem. W ten sposób zapewniamy każdemu Uczestnikowi szkolenia osobisty i ciągły kontakt z prowadzącym. Dodatkowo udostępniamy naszym kursantom nowoczesny sprzęt, z którego trenerzy korzystają w codziennej pracy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem