Corel Painter 2017 - oprogramowania do malarstwa cyfrowego

Corel Painter 2017 - oprogramowania do malarstwa cyfrowego

Corel Painter 2017, najnowsza wersja zaawansowanego i kreatywnego programu malarskiego jest już dostępna. Dzięki bogatej kolekcji narzędzi Painter 2017 oferuje nie tylko niezrównane możliwości naśladowania tradycyjnych technik malarskich, ale również eksplorację zupełnie nowych obszarów sztuki cyfrowej. Przełomowe funkcje, takie jak malowanie teksturami, szablony dotknięć pędzla i szkliste pędzle pozwalają osiągnąć zupełnie nowe rezultaty w branży kreatywnej i organizacji pracy. Zwiększoną wydajność połączono z łatwiejszym w obsłudze interfejsem wyposażonym w ulepszone paski właściwości, nowe układy artystyczne oraz szuflady na palety, pozwalające jeszcze szybciej stworzyć dzieło sztuki.


"Każda wersja programu Painter przesuwa granice możliwości poprzez dodawanie nowych funkcji, które szybko stają się standardem dla profesjonalnych artystów z dowolnej branży – powiedział Chris Pierce, menedżer produktu Corel Painter. – W wersji Painter 2017 wprowadziliśmy innowacyjne funkcje, takie jak malowanie teksturami, które pozwalają uzyskać nowe efekty, a nawet przenieść techniki Paintera do świata 3D. Układy artystyczne dostarczają narzędzi, które umożliwiają pracę w dowolnym stylu, a zwiększona wydajność pomaga dotrzymać terminów".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem