30 sierpnia 2011, 16:01
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 4276 razy

Corel VideoStudio Pro X4 Ultimate

Corel VideoStudio Pro X4 Ultimate

Corel wprowadza do sprzedaży nową wersję oprogramowania do obróbki wideo - VideoStudio Pro X4 Ultimate.

Corel VideoStudio Pro X4 Ultimate to zestaw przygotowany na bazie podstawowej wersji aplikacji Corel VideoStudio Pro X4. Wydanie Ultimate oferuje sportowym operatorom, filmowcom lustrzankowym i entuzjastom montażu wideo rozszerzony zestaw narzędzi i wtyczek do kreatywnej obróbki materiału filmowego. Nowe funkcjonalności to między innymi proDAD Mercalli SE, technologia dodająca 'ekstremalną' stabilizację obrazu oraz ogólną optymalizację obrazu, polegającą na usuwaniu efektów filmowania 'z ręki'.

Boris Graffiti 5.3 to z kolei narzędzie, dzięki któremu uzyskamy tytuły i dodamy grafiki, animacje czy trójwymiarowy tekst bezpośrednio z poziomu VideoStudio. Ostatnim dodatkiem dla tych, którzy zdecydują się wydać 80 funtów szterlingów na nowe oprogramowanie, jest pełna wersja WinZip Pro, popularnej aplikacji do archiwizowania danych.

Corel VideoStudio Pro X4 Ultimate
Corel VideoStudio Pro X4 Ultimate

Corel VideoSTudio Pro X4 Ultimate dostępny jest w angielskiej, niemieckiej, francuskiej, holenderskiej i włoskiej wersji językowej. Użytkownicy VideoStudio w wersji X2 lub wyższej mogą aktualizować swój program za 60 funtów (z podatkiem VAT). W pełni funkcjonalna wersja próbna aplikacji VideoStudio Pro X4 oraz więcej informacji dotyczacych rozszerzenia Ultimate znajdziecie na stronie Corela. Nie wiemy jeszcze, kiedy edycja Ultimate pojawi się w Polsce.

[kn_advert]

Źródło: Corelwww.swiatobrazu.pl