Archiwalny artykuł serwisu SwiatObrazu.pl

Cyfrowa edycja wideo z Sony Vegas Movie Studio - intensywne warsztaty w Warszawie

Cyfrowa edycja wideo z Sony Vegas Movie Studio - intensywne warsztaty w Warszawie

Możliwości domowych komputerów w zakresie obróbki materiału wideo wzrosły do tego stopnia, że bez problemu mogą pełnić rolę stacji montażowej – dając tym samym ogromną satysfakcję, jaką przyniesie samodzielna edycja własnych filmów.

Cyfrowa edycja wideo polega na uporządkowaniu stworzonego materiału przez zestawienie poszczególnych ujęć filmu w określonym następstwie czasowym i przyczynowym oraz nadanie temu materiałowi odpowiedniego rytmu i płynności. Edycja wideo pozwala również nadać filmowi maksymalnie przejrzystą i sugestywną konstrukcję, dzięki której oddziaływanie na widza będzie największe.


Cel Szkolenia:

Celem szkolenia jest kompleksowe poznanie możliwości edycyjnych oprogramowania Sony Vegas Movie Studio. Każdy z uczestników wykonując kolejne zadania szczegółowo przedstawione przez trenera będzie miał możliwość indywidualnie przećwiczyć większość z funkcji i narzędzi dostępnych w aplikacji. Warsztatowy charakter spotkania oparty o materiały wykorzystywane przez profesjonalnych trenerów pozwoli po zakończeniu szkolenia samodzielnie przeprowadzić kompleksowy montaż wideo – od pozyskania materiału, poprzez edycję z wykorzystaniem przejść, filtrów, elementów związanych z dźwiękiem, aż po autoring płyt DVD i Blu-ray.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem