25 lutego 2013, 21:44
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 2495 razy

Cyfrowe.pl "rozdają" ponad 400 aparatów na Facebooku

Cyfrowe.pl "rozdają" ponad 400 aparatów na Facebooku

Kojarzysz te akcje, gdzie na Facebooku możesz za udostępnienie postu "wygrać" iPhone'a, MacBooka, samochód, dom, własny harem i tysiąc akrów ziemi na Syberii? Sklep Cyfrowe.pl postanowił sparodiować tego rodzaju inicjatywy. Z dobrym skutkiem.

"Jesteśmy w posiadaniu 500 Aparatów, które z powodu braku ofoliowania nie mogą być sprzedane. Z tego powodu wylosujemy 410 osób, które udostępnią ten status i polubią naszą stronę. Kolor podaj w komentarzu. Powodzenia. ;)" - czytamy na profilu Cyfrowe.pl, jednego z polskich sklepów fotograficznych.

Po kwadransie od publikacji Cyfrowe.pl przyznały się do żartu, zresztą wyjątkowo ciepło przyjętego przez fanów profilu.

Cyfrowe.pl
Fragment zrzutu ekranu z fanpage'a Cyfrowe.pl

O co chodzi?

Akcja jest parodią podobnej, sprzed dwóch dni, gdzie anonimowy profil "rozdawał" kilkadziesiąt nowych iPhone'ów. Za co? Za udostępnienie. 

Co najlepsze, wygląda na to, że tego rodzaju działania w dalszym ciągu przynoszą skutek. Pod niektórymi postami można znaleźć dziesiątki tysięcy "lajków", komentarzy, udostępnień. Administratorzy stron zbierają fanów, a elektroniki ani widu, ani słychu. 

Get More Social, specjalistyczna agencja reklamowa, komentowała niedawne "rozdawnictwo iPhone'ów" następująco: "Dziś na Facebooku trwa test inteligencji Waszych znajomych".

To chyba najlepsze podsumowanie, nieprawdaż?

[kn_advert]

Źródło: Cyfrowe @ Facebookwww.swiatobrazu.pl