Roadshow Z - ostatni cykl spotkań z aparatami Nikon Z 6 i Nikon Z 7

Roadshow Z - ostatni cykl spotkań z aparatami Nikon Z 6 i Nikon Z 7

19 stycznia w Warszawie rozpocznie się ostatni cykl spotkań z produktami firmy Nikon – Roadshow Z. Uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania oraz zakupu pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych z linii Nikon Z – Z 6 i Z 7, a także dedykowanych obiektywów NIKKOR Z z serii S. Ostatnie spotkania odbędą się w salonach firmy CEWE FotoJoker.Podczas pokazów zorganizowanych przez firmę Nikon w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Bydgoszczy oraz Poznaniu będzie można przetestować fotograficzne i filmowe parametry aparatów Nikon – Z 6 i Z 7, a także dedykowanych obiektywów NIKKOR Z z serii S. W prezentacji, która odbędzie się w Poznaniu, ostatniej z cyklu Roadshow Z, udział weźmie gość specjalny Adam Nurkiewicz - ambasador firmy Nikon. 

Reklama

E-szkoła portretu


Aby powstał poruszający portret, trzeba do perfekcji opanować warsztat i techniki fotograficzne. Fotografia portretowa jest nie tylko pasją, sztuką, jest także rzemiosłem.

 

E-szkołę portretu tworzy jedenastu fotografów, których zdjęcia publikowane są w prasie, wykorzystywane w kampaniach reklamowych, prezentowane na wystawach całego świata. To oni przekażą Ci niezbędną wiedzę do skutecznej samodzielnej pracy. Dzięki ich wiedzy nauczysz się zestawiać wszystkie elementy fotografii w naturalną całość tak, by tworzyć portrety przenikliwe, intrygujące, których nie da się zapomnieć.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

Spotkania będą się odbywać w godzinach 12.00 - 20.00 w salonach sprzedaży CEWE FotoJoker:

  • 19. stycznia (sobota) br. - Galeria Północna w Warszawie (ul. Światowida 17);
  • 26. stycznia (sobota) br. Galeria Katowicka w Katowicach (ul. 3 maja 30) oraz Galeria Pomorska w Bydgoszczy (ul. Fordońska 141);
  • 27. stycznia (niedziela) br. Magnolia Park we Wrocławiu (ul. Legnicka 58) oraz Posnania w Poznaniu (ul. Pleszewska 1).

 

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 2

Sprawdź inne artykuły z kategorii: AktualnościKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

W samotności Aby galeria pustką nie świeciła # przemiana łódeczka Myszołów, Common Buzzard (Buteo buteo) ... ....