Cytat dnia dla fotografa

Po prostu robisz to, co kochasz, a styl przychodzi później. W niektóre dni budzisz się szczęśliwy, w niektóre dni smutny, są też dni kiedy budzisz się naprawdę wściekły. Jeśli potrafisz wykorzystać te uczucia w swojej twórczości, jeśli potrafisz je wyrazić w swoich pracach to znaczy, że jesteś artystą. Nie widzę żadnej różnicy między byciem fotografem a artystą. Nie stawiałbym tych granic. Jeśli ktoś chce myśleć, że to jest sztuka, to świetnie, historia i tak zadecyduje.


Monumentalny, pełen przepychu styl Davida LaChapelle jest rozpoznawalny z daleka; fotograf ten uchodzi za jednego z  artystów definiujących ironiczny, wielopłaszczyznowy charakter naszej współczesnej kultury. Przez wiele lat związany z fotografią komercyjną, obecnie zwraca się z powrotem w stronę świata sztuki.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem