Cytat dnia dla fotografa

Cytat dnia dla fotografa

Większość asystentów uciekała mniej więcej po tygodniu, ale ja od Sackmanna nauczyłem się wszystkiego na temat profesjonalnej fotografii. Nauczył mnie, jak być twórczym. Zawsze starał się wypróbowywać nowe rzeczy nawet, jeśli cały czas korzystał z tego samego sprzętu. Mówił: Twój statyw i aparat muszą być zawsze dobrze przygotowane, a Twoje oczy i umysł – otwarte. Ja zmieniam aparaty z tego samego powodu, dla którego dodaję więcej octu do sosu sałatkowego. W końcu nie da się jeść wciąż tego samego dania. Ale mój stary, wielkoformatowy Deardorff jest niepokonany. Gdy nim fotografuję, czuję się w pełni sobą.


Poeta obrazu, mistrz wdzięku, fotograf aniołów, spadkobierca piktorializmu – takimi przydomkami media określają Paolo Roversiego. Ten włoski artysta wypracował swój własny sposób obrazowania, emanujący nostalgicznym, niedzisiejszym pięknem. Charakterystyczne oświetlenie znane z jego fotografii bywa nazywane "światłem Roversiego".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem