Cytat dnia dla fotografa

Cytat dnia dla fotografa

Kocham Instagram! Oczywiście tylko wtedy, gdy wykorzystywany jest z pewnych względów – tak długo, jak nie używasz go, by pokazać światu, na przykład, że jesz kolację z Bradem Pittem. Jeśli masz coś do powiedzenia, to możesz dotrzeć do ludzi, do których nigdy wcześniej nie udałoby Ci się dotrzeć. Ale żeby mierzyć jakość swojej twórczości liczbą zwolenników? To jest jedna z tych śmiesznych rzeczy, które dzieją się we współczesnym świecie. Istnieje wiele powodów, dlaczego ktoś może śledzić Twoje poczynania. Jeśli masz świetny tyłek i będziesz go pokazywać cały czas, to będziesz mieć dużo zwolenników, ale to nic nie znaczy. Jeśli jesteś artystą i myślisz, że jesteś wielkim artystą, bo masz dużo zwolenników, to tak jakby nazwać Justina Biebera współczesnym Leonardem da Vinci.


Peter Lindbergh specjalista od subtelnych opowieści, artysta o przydomku "poeta stylu glamour", ojciec chrzestny fenomenu supermodelek.  Artystę, który często przy pomocy minimum środków potrafi wydobyć niezwykłą ekspresję z fotografowanej kobiety. 
 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem