Cytat dnia dla fotografa

Cytat dnia dla fotografa

Sztuka fotografii zawsze opierała się na technice. Czas naświetlania, przysłona, wywoływanie, odczynniki i współczynniki kontrastu, prześladowały miłośników fotografii tradycyjnej od samego początku. Nie inaczej jest w przypadku fotografii cyfrowej. Narzędzia zgromadzone w programach do obróbki zdjęć pomagają zdolnemu fotografowi poprowadzić wzrok odbiorcy po kolejnych warstwach kompozycji i zaakcentować ich hierarchię, tym samym nadając zdjęciu plastyczność i głębię.


Podobnie jak wszystkie inne nowe technologie, fotografia cyfrowa z czasem rozwija się i zmienia. Pojawiają się nowe narzędzia, dzięki którym robienie cyfrowych zdjęć będzie jeszcze łatwiejsze, a same zdjęcie – jeszcze doskonalsze.  Jeśli chcesz wydobyć z fotografii cyfrowej maksimum możliwości, powinieneś opanować umiejętność posługiwania się narzędziami i programami, które dostępne są już dziś. Ułatwią Ci one zrealizowanie zamierzeń, uporządkowanie pracy i uzyskanie znakomitej jakości wydruków, którymi będziesz mógł podzielić się  z innymi.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem