9 cytatów pisarzy, które będą bardzo pomocne fotografom

9 cytatów pisarzy, które będą bardzo pomocne fotografom

Fotograf Anthony Epes, którego prace były prezentowane m.in. przez BBC, French Photo Magazine czy CNN, zgromadził 9 cytatów pisarzy, które są inspirujące i rozwijające dla entuzjastów robienia zdjęć. Chociaż brzmi to nieco przewrotnie, to osoby pracujące ze słowem, mogą być jednocześnie mentorami fotografów. Wszak chodzi o proces, a różnicę stanowi wykorzystywane medium. Poza tym fotografowie też piszą, tylko że zamiast pióra wykorzystują światło.


Wszystkie twórcze działania ludzi wywodzą się z podobnych potrzeb i dążeń. To sprawia, iż wszystkie dziedziny sztuki mają ze sobą wiele wspólnego. Kreatywność wynika z pragnienia wyrażania siebie, symbolicznego przekazywania własnych myśli, emocji i uczuć, a także opowiedzenia swojej historii, przekazania własnego sposobu widzenia świata czy podzielenia się fascynacjami. Sposoby realizowania tych celów stanowią osobisty wybór każdego artysty - dotyczy to nie tylko formy, ale przede wszystkim wyboru narzędzia. Chęć tworzenia jest jednak uniwersalną potrzebą, dzieloną przez wszystkich artystów.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem